Platform Bağımsız Balık Çiftliği Yazılımı

"FisherManager Balık Çiftliği Yazılımı" Platform Bağımsız ( Tüm Cihazlar ile Kullanılabilen ) Teknolojiye Sahiptir

Günümüz teknoloji ihtiyaçları çok çeşitlenmiştir. Özellikle iş sürecinizin yönetildiği yazılımlara, tek bir noktadan erişim sağlamak büyük bir kısıt oluşturmaktadır. Personeliniz için harici bir cihaz maliyeti oluşmaması için, "Fisher Manager - Balık Çiftliği Yazılımı" platform bağımsızlığı desteklemektedir.

Bunun anlamı, yazılımı işletmenizde kullanmaya başladığınızda, her personel sahip olduğu cihaz ile yazılımda üstlendiği rol gereğince çalışmalarını yönetebilir olması demektir.

Böylece, personeliniz ister android, ister IOS telefon kullansın, her koşulda yazılımı kullanabilecektir. Harici bir tablet almak veya şirket içi harici cihazlar kullanmak isteyebilirsiniz. Bu tabi ki daha tavsiye ettiğimiz bir metot olur. Ancak özellikle ilk yatırım anında, maliyetlerinizi minimumda tutmak için Fisher Manager kullandığınız için buna mecbur kalmazsınız.

Web yönetim arayüzü ile de, mobil cihazınıza erişemediğiniz herhangi bir anda dahi, web arayüzü üzerinden balık çiftliğinizin durumunu göreiblir, sistemin size atadığı görevler var ise bunları yapabilirsiniz.

Bu konuda daha ayrıntılı bilgiye ihtiyaç duyarsanız, iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Balık Çiftliği Yazılımı - FisherManager